در اين مقاله من قصد دارم به معرفي شرکت هاي برتر کشور که به ارائه هاستينگ مي پردازند بپردازم. ارائه خدمات نرم افزري وب هاستينگ جهت سايت ها کاري است که اين روزها سايت ها انجام مي دهند.

سياست هاي قيمت گذاري اين سايت براي هاست شان شامل فاکتورهاي زير است:

امن بودن و دور از دسترسي هاي غيرمجاز

پايداري بالاي سرورها

امنيت عالي سرويسها

فضاي مناسب هاست

مانيتورينگ خودکار سرويسها

رم بالاي هاست

عدم قطعي سرور

پشتيباني متعهد و قدرتمند هاستينگ

در روزهاي شروع راه اندازي سايت تان نياز نداريد که يک هاست با ظرفيت خيلي بالا داشته باشيد چون جوابگوي شما هستند. هاست وردپرس ، جوملا جزو پلت فرم هايي هست که اين سرويس ها ارائه مي دهند.

به نظر من سيستم مديريت محتواي وردپرس جزو بهترين سرويس هايي هستند که هر فرد بدون داشتن دانش کدنويسي مي تواند راه اندازي کند و سايت فوق العاده اي براي کاربران خود بالا بياورد.

هاست وردپرس هم مانند ديگر هاست ها داراي سيستم عامل لينوکس است ولي با اين تفاوت که منابع سخت افزاري قوي تري دارد و يک سري از محدوديت هايي که هاست هاي معمولي دارند را به هيچ وجه ندارد.

دايرکت ادمين همواره با قيمت مناسب و امکانات کامل يکي از مناسبترين انتخاب هاي شما براي مديريت هاست بر روي سرور هاي مجازي و اختصاصي مبتني بر سيستم عامل لينوکس مي باشد .
يکي از قابليت هايي که هر هاستينگ دارد قابليت اضافه کردن يک سايت جديد به آن است.

تاثير هاست در سئو سايت

بعد از اينکه سايت خود را راه اندازي کرديد لازم است به فکر کاربران باشيد . داشتن سايت با قابليت يوزرفرندلي از اين موارد است.

هاست وردپرس جزو هاست هاي پرسرعت است که اگر سايت وردپرسي راه اندازي کرده باشيد به افزايش قابليت کليک کاربران کمک مي کند.

سرعت سايت اين روزها جزو فاکتورهاي اصلي رتبه دهي گوگل هست . چراکه باعث مي شود در نتايج بهتر گوگل قرار مي گيريم.

داشتن هاست مناسب براي سايت که بدون قطعي باشد از نظر گوگل مهم است بنابراين اگر سايت را درست راه اندازي کنيم ممکن است بتوانيم بعد بهتر در نتايج گوگل ديده شويم.

به نظر خودم من و تجربه هايي که از بقيه کاربران سايتم فيدبک گرفته ام پشتيباني مهم ترين اصلي است که در انتخاب هاست مطمئن بايد در نظر بگيريم.

خيلي وقت ها سايت شما آپ تايم خوبي ندارد و شما کلي مشتري داريد که در حال بازديد از سايت شما هستند و اگر سايت تان بي موقع قطع شود مشکلات بزرگي هم براي فروش و هم براي سايت تان ايجاد مي شود.

شما مجبوريد به هاست خود تيکت بزنيد و يا تماس بگيريد و اگر موفق نشويد به موقع ارتباط برقرار کنيد ، مشکلات هاست و سايت شما برطرف نمي شود.

شرکت هاي بزرگ زيادي در حالي معرفي هاستينگ هاي خود در ايران هستند و ما در سايت مان به معرفي انها پرداخته ايم.

در لينکي که در ادامه براي شما ذکر کرده ايم بيشت از 10 سايت که بهتر کارکرده اند معرفي شده اند.

انتخاب بهترين هاست ايران از نوع سي پنل يا دايرکت ادمين براي خريد و فروش هاست و دامنه را از لينک زير پيگيري کنيد.

http://hostiweb.rozblog.com/post/1/cheap-host.html

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

George روان کننده عامل موثر در افزایش کیفیت سازه سپهرداد خدمات دارالترجمه ها در تهران آهنگ پارس اشک تد تهران ، Ted Tehran ، تد ایرانی کسب و کار هیما مجله اینترنتی برگک همچون انار خون دل از خویش می‌خوریم...